Завантаження ...
banner
banner

Матері-героїні отримали державні нагороди. Серед них - Оксана Гаро з Ніжинського району

Сьогодні,12 липня, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч вручив нагороди 6 матерям Чернігівщини, яким напередодні було присвоєно почесне звання «Мати-героїня»


Сьогодні, 12 липня, у приміщенні Чернігівської облдержадміністрації відбулася позитивна й по-сімейному тепла подія. На виконання Указу Президента України голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч вручив нагрудні знаки іще шістьом матерям Чернігівщини, яким напередодні було присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

За материнську самовідданість, народження й зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їх всебічного розвитку високу державну нагороду отримали:

Надія Іванівна Бордей – матір п’яти дітей, село Куковичі Менського району;
 
Оксана Олексіївна Гаро – матір шести дітей, село Данине Ніжинського району;
 
Оксана Євгеніївна Пєскова – матір п’яти дітей, село Синявка Менського району;
 
Ганна Іванівна Пономарьова – матір п’яти дітей, місто Семенівка;
 
Наталія Анатоліївна Ушенко – матір шести дітей, село Калюжинці Срібнянського району та
Ірина Анатоліївна Фещенко – матір восьми дітей, місто Корюківка.
 
Звертаючись із вітальним словом, Валерій Куліч побажав матерям та їхнім родинам здоров’я й добробуту. Після офіційної частини відбулося неформальне спілкування учасників зустрічі.
 
До речі, крім нагрудного знаку й почесного звання «Мати-героїня», жінки отримують разову винагороду та, згідно із Законом України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною», встановлюється пенсія за особливі заслуги у вигляді надбавки розміром 35 – 40 відсотків до пенсії. 
 
Також, із метою підтримки багатодітних сімей, у яких виховується 5 і більше дітей, в області діє програма з реалізації Стратегії демографічного розвитку Чернігівської області. 
 
«Цьогоріч у рамках програми матеріальну допомогу на поліпшення умов життя вже отримали 22 родини з 65, які заявили про таку необхідність», -повідомила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Ніна Лемеш.Прес-служба облдержадміністрації

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: