Завантаження ...

Відбулось засідання комісії з питань земельних відносин


13 липня в малій залі Ніжинської міської ради  відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, інвестиційного розвитку міста та децентралізації.

У нараді взяли участь секретар міської ради  Валерій Салогуб, голова комісії Андрій Деркач заступник голови комісії Сергій Гриценко, депутати Ніжинської міської ради, люди, питання яких розглядалися.
 
Ці збори були важливими, адже є останніми перед сесією. Тому обговорені питання викликали багато суперечок  та баталій.
 
У ході засідання розглядалися питання щодо присвоєння адреси на земельних ділянках (зокрема, по вулиці Прилуцькій, на якій передбачено розміщення котельні альтернативного палива;  біля присадибної ділянки та житлових будинків), поновлення договорів оренди, приватизації земель,  будівництво водонапірної насосної станції в 3 мікрорайоні, розміщення малих архітектурних форм та багато інших.


Чи не найбільших дискусій мала запропонована  Олегом  Ситніком пропозиція створити наглядові ради, де могла бути присутня і депутатська, і громадська рада. Це питання тричі виносилось на сесії, але, залишилось до кінця невирішеним.

Не могла не викликати співчуття скарга жінки-вдови колишнього ветерана. Вона виглядала змученою та стурбованою, адже довго бореться за право приватизації землі, частина будинку знаходиться в археологічній зоні. Через такі обставини жінка змушена брати землю в оренду та витрачати великі кошти на це, ледве зводячи кінці з кінцями.
 
Депутати постійної фракції оголосили, шо не “мають права розривати оренду, бо порушать чинне законодавство” та прийняли рішення  винести питання на подальшу сесію, що відбудеться 15 липня.

Юлія Солдатенко