Завершилась відкрита першість Ніжина та району з міні-футболу

28 грудня у СК "Зірка" відбулися фінальні ігри за малий та головний кубок першості Ніжина та Ніжинського району з міні-футболу. Володарем малого кубку відкритої першості стала команда "Творець" з Ніжина, а переможцем стала команда ...

28 грудня у СК "Зірка" відбулися фінальні ігри за малий та головний кубок першості Ніжина та Ніжинського району з міні-футболу

Володарем малого кубку відкритої першості стала команда "Творець" з м.Ніжина, яка у фінальній зустрічі з рахунком 4:3 здолала команду "Штурм" з с.Черняхівка.

У фінальному матчі за головний трофей зустрілись команди "Динамо МВС" та "Старт-1" с. Талалаївка.

Фінальна гра, як і повинно було бути, пройшла у запеклій боротьбі. Основний час завершився за рахунку 2:2. І лише у у серії пенальті "Динамо МВС" з рахунком 3:2 здобули перемогу