Завантаження ...

Ніжин відвідали редактори газет Чернігівщини

Краєзнавчий музей


У п’ятницю, 12 серпня, до Ніжина з'їхались редактори районних та міських газет Чернігівщини. Прес-тур для Асоціації регіональних ЗМІ Чернігівщини було організовано за ініціативою робочої групи з нагоди участі Ніжина в фіналі конкурсу „7 чудес України: історичні міста”.

Планувалась доволі насичена програма знайомства журналістської спільноти з нашим містом. Це і візит до частини МНС, і участь у відкритті Спасівського ярмарку, і комплекс екскурсій містом. Свій внесок в організацію презентації прес-туру мали зробити й працівники Ніжинського краєзнавчого музею, які взялись забезпечити екскурсійний супровід містом для представників ЗМІ. Однак через несприятливу для пішої прогулянки містом погоду довелось на ходу переформатовувати зустріч.

Знайомство з історією та памятками Ніжина відбулось в камеральних умовах музейних приміщень. Про історію міста та його значення в історії України гостям розповів директор Ніжинського краєзнавчого музею Геннадій Дудченко.

Унікальну музейну колекцію „Поштової станції” презентувала учасникам прес-туру головний зберігач фондів музею Лілія Руденко. А з перлинами історичного відділу журналістів ознайомив науковий співробітник музею Віктор Ємельянов. Краєзнавчий музей

Краєзнавчий музей

Краєзнавчий музейНіжинський краєзнавчий музей ім. Івана Спаського