Завантаження ...
banner
banner

Юні футболісти розіграли "Кубок Ніжина 2016"

Завершився восьмий Всеукраїнський турнір з футболу серед хлопців 2005-2006 років народження «Кубок Ніжина 2016». В турнірі взяли учать 12 провідних дитячих команд України


 

Завершився восьмий Всеукраїнський турнір з футболу серед хлопців 2005-2006 років народження  «Кубок Ніжина 2016».
 
В турнірі взяли учать 12 провідних дитячих команд України ,зокрема, переможці та призери Всеукраїнських змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч»  ФК «Ужгород», ФК «Барса» ДЮСШ Ніжина, «Олімпієць» із Житомира та інші.

Відбувся турнір за підтримки голови федерації футболу Ніжина Мамедова В,Х., керівника відділу з питань фізичної культури та спорту Глушка П. В., директора міського центру  «Спорт для всіх» Півня С. М., депутата обласної ради Копиці Н. М. та приватного підприємця М. Ільєнка, а також депутатського корпусу міської ради.
 
З 28 по 30 серпня на міському стадіоні «Спартак» точилася запекла боротьба за право бути переможцями цих престижних змагань. До фінальної частини змагань дійшли найсильніші. 
 
За ІІІ місце грали команди, які в своїх підгрупах зайняли 2 місця, а це команда з Конотопа та Ужгорода, і тільки після пробиття пенальті сильнішою виявилася команда Ужгорода.
На славу вдався фінал змагань, в якому зустрілися ФК «Барса» з міста Суми та команда ДЮСФШ Ніжина.
 
Підтримати футболістів прийшли батьки, друзі та прихильники дитячого футболу. Відзначимо, що ніжинці за підтримки міської влади провели 10 денні навчально-тренувальні збори в Ужгороді і до фінальної частини змагань підійшли в добрій спортивній формі з великим бажанням перемогти.
 
Врешті, наші юні футболісти  перемогли, і матч завершився з рахунком 3:0 на користь ДЮСФШ Ніжина.
 
На підведення підсумків завітав також заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер Чемпіонату Європи, чемпіон Всесвітньої універсіади Володимир Ігнатенко .
 
На церемонії нагородження кожна команда отримала індивідуальні призи, а команди-призери отримали кубки і медалі, були також відмічені кращі гравці турніру кожної команди. В команді ДЮСФШ Ніжина кращим став Бідалов Андрій.

Щиро дякуємо всім, хто допоміг організувати та провести це свято дитячого футболу.
 

Старший тренер ДЮСФШ Бринза М. С.