Завантаження ...
banner
banner

Щоб пам'ятали. Ніжинці вшанували пам'ять загиблих журналістів

Фото.
Вчора, 16 вересня, відбулась Всеукраїнська акція пам’яті Ґеоргія Ґонгадзе та всіх загиблих і постраждалих журналістів, які виконували свої професійні обов'язки

Гонгадзе


Вчора, 16 вересня, відбулась Всеукраїнська акція пам’яті Ґеоргія Ґонгадзе та всіх загиблих і постраждалих журналістів, які виконували свої професійні обов'язки. 

Вбивство Гонґадзе викликало широкий резонанс в Україні та за її межами, особливо після “касетного скандалу”, та вважається однією з найгучніших кримінальних справ сучасної України.
 
За найпоширенішою версією, до захоплення та вбивства журналіста причетні високопосадовці, наближені безпосередньо до Леоніда Кучми, який нібито особисто віддавав накази щодо викрадення Гонґадзе.
 
Ніжинці не оминули цієї акції та зібрались о 14.00 на вул.Гоголя біля пам'ятника Небесної Сотні, де вшанували пам'ять загиблих журналістів Хвилиною мовчання, запаленням свічок.
 
Отець Василій зі Всіхсвятської церкви провів молебень за загиблими. 
 
Кожен бажаючий ділився своїми думками з приводу журналістського ремесла, служіння народу, духовної сили, призначення кожної людини в суспільстві.


Гонгадзе

Гонгадзе

Гонгадзе

Гонгадзе

Гонгадзе

Гонгадзе

Гонгадзе

Гонгадзе

Гонгадзе

Гонгадзе

Гонгадзе


Юлія Солдатенко