Ніжинський спортсмен здобув "бронзу"на чемпіонаті Європи з бойового самбо

Артур Ярослав

Нещодавно в Ужгороді завершився чемпіонат Європи з бойового самбо. У ньому взяли участь 200 найсильніших спортсменів континенту.

На турнірі гарно себе зарекомендував представник Ніжина Артур Ярослав. Він добре розпочав змагання, вигравши перші два бої. Але потім за вихід у фінал чемпіонату Артур поступився 3-кратному чемпіону світу співвітчизнику Ярославу Асомову.

Потім Артур Ярослав здолав спортсмена з сусідньої Білорусії і таким чином завоював бронзову нагороду.

Додамо, що наша Національна збірна України перемогла на цьому чемпіонаті. Українські спортсмени здобули найбільшу кількість нагород. Другими стали вірмени, а третє місце зайняли представники Словенії.