Вихованці Ніжинської КДЮСШ зайняли призові місця у Всеукраїнському турнірі з дзюдо

2 жовтня з нагоди Дня міста Снігурівки на базі Снігурівської ДЮСШ відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат, участь у якому взяли 22 команди

Ніжинська КДЮСШ

2 жовтня з нагоди Дня міста Снігурівки на базі Снігурівської ДЮСШ відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат, участь у якому взяли 22 команди (понад 200 чоловік) Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської, Чернігівської, Полтавської областей та команда з міста Бендери (Придністров’я).

Юні дзюдоїсти Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи привезли 11 медалей різного гатунку.

У своїх категоріях переможцями стали: Жаклін Сатарі, Кирило Овчарик, Олександр Янок, Віктор Борщевський та Максим Худолій; срібними призерами стали: Катерина Григорян, Микола Нечваль, Іван Дяченко, а на третю сходинку п'єдесталу піднялися: Кирило Овчарик, Дмитро Назаренко, Христина Опанасенко.