11 Січня 2017
1541
Святкування Різдва в одному з сіл Сновського району завершилося трагедією. Під час п'яної сварки господар вдарив сокирою по голові свого гостя. Правоохоронці затримали підозрюваного та проводять досудове розслідування
Святкування Різдва в одному з сіл Сновського району завершилося трагедією. Під час п’яної сварки господар вдарив сокирою по голові свого гостя. Правоохоронці затримали підозрюваного та проводять досудове розслідування.
7 січня до поліції надійшла інформація про виявлення в будинку одного з сіл району непритомного чоловіка з рубаною раною голови. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Сновського відділення поліції.
Правоохоронці встановили, що потерпілий прийшов у гості до односельця, де чоловіки разом вживали алкогольні напої. Згодом на ґрунті неприязних відносин між гостем та господарем виник конфлікт. Словесна перепалка швидко переросла в бійку, в ході якої власник помешкання взяв сокиру і наніс удар по голові гостю, від чого той впав на підлогу та знепритомнів.
Потерпілого у стані коми із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та переломом скроневої кістки було госпіталізовано до реанімаційного відділення районної лікарні. Наступного дня, не опритомнівши від отриманих травм, потерпілий помер у лікарні.
Зловмисник у скоєному зізнався та дав правдиві свідчення, його затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за статтею «замах на вбивство».