Завантаження ...
banner

У Ніжині жорстоко вбили охоронця. Оновлено

У Ніжині 12 січня 08:36 по вулиці Матросова, 35, на території фермерського господарства «Липівріжське» 38-річний водій виявив охоронця, 30-річного ніжинця, без ознак життя та в крові


У Ніжині 12 січня 08:36 по вулиці Матросова, 35, на території фермерського господарства «Липівріжське» 38-річний водій виявив охоронця, 30-річного ніжинця, без ознак життя та в крові. Про це передає ЧЕline. 

Двері до приміщення були вибиті. 

Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події було виявлено в сторожці труп охоронця з ознаками насильницької смерті, а саме рубленою раною голови.

Труп направлено до моргу. У ході розтину трупа було встановлено, що на голові маються множинні забійні та рубана рани, перелом основи черепа. При огляді місця події вилучено: сліди пальців рук, сокиру візуально без плям бурого кольору, пляшки з-під горілки, одяг потерпілого, сліди бурої речовини, слід низу підошви взуття.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України. Проводяться слідчі дії.

cheline.com.ua

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: