8 Лютого 2017
2479
Авдіївка Сосницького району може стати Селом Року 2016. Протягом року «Сільський Ревізор» поселявся в різних селах України, щоб перевірити, як про них піклуються аграрії та держава
Авдіївка Сосницького району може стати Селом Року 2016. Протягом року «Сільський Ревізор» поселявся в різних селах України, щоб перевірити, як про них піклуються аграрії та держава.
Проте лише одне буде визнане Селом Року 2016. Сільські голови, директори ДНЗ, шкіл і будинків культури вперше в житті стануть на червону килимову доріжку в Києві. Урочисте нагородження відбудеться 17 лютого в рамках виставки «Зернові технології».
Перевірити стан школи, дитячого садочка, амбулаторії, сільської ради, будинку культури, стадіону, ферми, підприємств та інших інфраструктурних об’єктів. Протягом 2016-го відбулися 10 сільських ревізій у Полтавській, Черкаській, Чернігівській, Тернопільській, Сумській, Хмельницькій, Київській та Одеській областях.
Проголосувати за найкраще село можна за посиланням