Завантаження ...
banner

Студент, якого вигнали з чернігівського вишу, нині «вчить життя» росіян у програмі Малахова

Колишній студент технологічного факультету Чернігівського педагогічного університету імені Т. Шевченка Георгій Медведицькій, який так і не закінчив навчання у виші, нині «засвітився» на російських ток-шоу


Колишній студент технологічного факультету Чернігівського педагогічного університету імені Т. Шевченка Георгій Медведицькій, який так і не закінчив навчання у виші, нині «засвітився» на російських ток-шоу.

У них він виступає у ролі психотерапевта.

Зокрема, в одному з випусків популярного російського ток-шоу «Пусть говорят» з ведучим Андрієм Малаховим Георгій Медведицький надавав свої поради співачці і моделі Альоні Кравець.


До речі, у 2012-му році Георгій Медведицький був ведучим скандальної чернігівської інтернет-програми «Король вечірок», яке відзначилось чималою кількістю нецензурної лайки та вульгарності. Тоді в інтерв’ю одному з чернігівських видань на запитання: який подальший розвиток його кар’єри, Георгій відповів: «Я думаю, що це буде щось пов’язане з телебаченням, з шоу-бізнесом. Бачу себе в ролі шоумена. Я налаштований на багато відгалужень та на особистий розвиток».

Зазначимо, що Георгій Медведицький на четвертому курсі навчання в Чернігові був відрахований за неуспішність та, відповідно, не був допущений до державних екзаменів.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: