20 Червня 2017
1898
На черговій щотижневій нараді представник поліції розповіла про кримінальні правопорушення та іннші події. Минулого тижня було розпочато 25 кримінальних проваджень
![](/image/news/misto/pr_800.png)
На черговій щотижневій нараді представник поліції розповіла про кримінальні правопорушення та іннші події. Минулого тижня було розпочато 25 кримінальних проваджень.
Так, з 10 по 16 червня задокументовано два зберігання наркотичних речовин.Зокрема на вулиці Шевченка біля кафе "Прохолода" було виявлено підозрілого чоловіка, в нього вилучено наркотичну речовину.
13 червня до поліції надійшло повідомлення, що особа в стані алкогольного сп'яніння перебуває на вулиці і можливо потребує допомоги. Цей чоловік називати себе відмовився і був доставлений до відділку поліцію. Для освідування його доставили в ніжинську районну лікарню. Після виходу з лікарні чоловік підійшов до службового автомобілю і рукою розбив лобове скло.
Що ж до крадіжки інтернет-кабелю, то затримали чоловіка, який вчиняв крадіжки кабелю, затриманий підозрюється у вчиненні 19 фактів крадіжок.
Затримали злодія на горищі разом з двома мішками нарізаного кабелю. Підозрюваному обрано міру запобіжного заходу.
Затримали злодія на горищі разом з двома мішками нарізаного кабелю. Підозрюваному обрано міру запобіжного заходу.