Завантаження ...
banner

Третя зміна в заміському оздоровчому таборі у Вертіївці урочисто закрита. Фото

У середу прозвучали останні акорди оздоровлення міських дітей в заміському оздоровчому таборі у Вертіївці. За три зміни цього літа тут оздоровилася і відпочила 381 дитина з Ніжина


У середу прозвучали останні акорди оздоровлення міських дітей в заміському оздоровчому таборі у Вертіївці. За три зміни цього літа тут оздоровилася і відпочила 381 дитина з Ніжина. 

На урочистості з нагоди закриття третьої зміни до заміського табору завітали міський голова Анатолій Лінник, секретар міської ради Валерій Салогуб, заступник міського голови Ігор Алексєєнко, депутат міської ради Костянтин Смалій, начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський.
 
З вітальним словом до звернувся міський голова. Він побажав дітлахам вагомих здобутків у новому навчальному році, а відпочинок у Вертіївці стане добрим спогадом на все життя. За роки його існування тут відпочило не одне покоління, яке і сьогодні з радістю згадує приємні дні проведені у сосновому лісі заміського табору.

Директор табору Олена Царенко подякувала міському голові, депутатському корпусу міста за турботу, допомогу, яку вони постійно надають табору. Завдяки тісній співпраці робота в таборі протягом оздоровчого періоду була плідною, а відпочинок дітей цікавим і змістовним.

Міська газета "Вісті"