Завантаження ...
banner

На перехресті вулиць Незалежності й Синяківської вкрали дорожній знак

Злочин стався на перехресті вулиць Незалежності – Синяківська. Невідомими особами (особою) було вкрадено знак дорожнього руху 2.1. «Дати дорогу»

Дорожній знак, крадіжка, вандалізм


Злочин стався на перехресті вулиць Незалежності – Синяківська. Невідомими особами (особою) було вкрадено знак дорожнього руху 2.1. «Дати дорогу».

Цей знак повідомляє учасникам дорожнього руху, що вони повинні дати дорогу транспортним засобам, що під’їжджають до нерегульованого перехрестя по головній дорозі. Також він входить до категорії важливих і пріоритетних знаків щодо регулювання дорожнього руху.
 
Натомість тепер там стоїть лише "голий" стовп, а відсутність знаку наражає на небезпеку проїзду на перехресті як водіїв, так і пасажирів та пішоходів…
 
22 серпня працівниками комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» було встановлено три нові знаки 2.1. «Дати дорогу» по вулиці Синяківська, перед перехрестями. І ось вже маємо першу «вдячність» з боку деяких громадян. 


Дорожній знак, крадіжка, вандалізм


Відзначимо, що скоєння такого злочину підпадає під статтю 185 Кримінального кодексу Украіни й карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

КП «ВУКГ» глибоко обурене скоєним черговим актом вандалізму та закликає правоохоронні органи знайти правопорушників та притягти їх до кримінальної відповідальності.


Дорожній знак, крадіжка, вандалізм Дорожній знак, крадіжка, вандалізм

Дорожній знак, крадіжка, вандалізм Дорожній знак, крадіжка, вандалізм

Дорожній знак, крадіжка, вандалізм Дорожній знак, крадіжка, вандалізмunenizh.org.ua