Завантаження ...
banner

Ніжинські студенти отримали стипендії від Кучми

У Міжнародний день студента, Президент України (1994 – 2005 рр.) Леонід Кучма вручив стипендії студентам Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

У Міжнародний день студента, Президент України (1994 – 2005 рр.) Леонід Кучма вручив стипендії студентам Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

2004 року Президентський Фонд «Україна» започаткував масштабну програму допомоги обдарованій молоді. Відтоді Фонд щороку присуджує іменні стипендії студентам провідних вишів України. В такий спосіб молоді люди,  які завдяки власному таланту здатні впроваджувати зміни на краще, отримують додатковий стимул до свого подальшого навчання та становлення.

Хто саме матиме цю премію - визначає професорсько-викладацький склад навчальних закладів. Викладачі враховують усі складові - успіхи у навчанні, здобутки в науково-дослідницькій роботі, активну громадянську позицію.

Студенти НДУ, що отримали іменні стипендії:

1.Владислав Лях - студент історико-юридичного факультету спеціальності «Політологія». З першого курсу є активним учасником студентського життя факультету, досяг значних успіхів в навчально-наукововій діяльності, бере участь та перемагає в міжнародних наукових конференціях.

2. Ярослав Йотка - навчається на факультеті культури і мистецтв, спеціальність - „Музичне мистецтво”. Ярослав є одним із найкращих виконавців-вокалістів факультету культури і мистецтв, що підтверджується численними перемогами на різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і фестивалях.

3. Святослав Мисаковець - студент навчально-наукового інституту точних наук та економіки, напрям підготовки - „Інформатика”, навчається на відмінно з моменту вступу до університету. У колі наукових інтересів Святослава – алгоритми функціонування глобальних навігаційних систем. Виконує дипломну роботу на тему «Використання мови С# для створення навігаційного додатку».

4. Ірина Козій - опановує  напрям підготовки «Психологія». Впродовж усього періоду навчання в університеті активно займалась науковою роботою. Ірина є головою студентської ради та профкому факультету психології та соціальної роботи, а також навчається у Сумському державному університеті на   заочній  формі навчання спеціальності «Бойове застосування військових частин і підрозділів протитанкової артилерії протитанкових ракетних комплексів».

5. Оксана Романенко - студентка 4 курсу факультету іноземних мов, напрям підготовки - «Філологія  (англійська мова та література і друга іноземна мова)». Оксана здобувала перші місця в університетських олімпіадах з англійської мови та психології. Активно займається науковою діяльністю, у царині її наукових інтересів - когнітивна лінгвістика, зокрема, Оксана працює над проблемою структури мовної особистості в конструкційному аспекті. 

kuchma.org.ua