Завантаження ...
banner

«Школа майбутнього психолога» відновила свою роботу

Освітній соціальний проект кафедри загальної та практичної психології НДУ імені М.Гоголя «Школа майбутнього психолога» розпочав новий навчальний рік. 25 листопада на вступне заняття до НДУ завітали старшокласники, які прагнуть здобути нові знання

Школа майбутнього психолога, НДУ, Кресан, Папуча


Освітній соціальний проект кафедри загальної та практичної психології НДУ імені М.Гоголя «Школа майбутнього психолога» розпочав новий навчальний рік. 25 листопада на вступне заняття до НДУ завітали старшокласники, які прагнуть здобути нові знання, пізнати себе, саморозвиватися. 

З вітальним словом до майбутніх психологів звернувся завідувач кафедри загальної та практичної психології, доктор психологічних наук, професор Микола Папуча, який відзначив зростаючу актуальність і популярність професії психолога та необхідність постійного саморозвитку особистості в сучасному світі. Студентка третього курсу спеціальності «Психологія» Романенко Аліна познайомила школярів з презентацією «Психолог – професія майбутнього», у якій було детально описано всі сфери та види діяльності психолога. Презентація викликала жваву дискусію та цікаві запитання. 

Змістовна частина роботи складалася з інтерактивних занять у тренінговій формі, де учасники презентували себе, виконували вправи для саморозкриття, отримали цікаві знання про внутрішній світ, темперамент особистості й багато іншого. 

До заходу також долучилися психологи з Ніжинського притулку для дітей, випускниці факультету психології та соціальної роботи Євгенія Хилько та Лілія Паскевич, які разом зі своїми вихованцями взяли участь у роботі «Школи». 

Дякуємо учасникам та організаторам і нагадуємо, що заняття будуть систематичними – 2 рази на місяць. Навчання безкоштовне. 

Наступні заняття відбудуться 9 та 23 грудня 2017 р. об 11 годині за адресою: м.Ніжин, вул.Графська, 2. НДУ ім.М.Гоголя, Новий корпус. 

Група ще відкрита, тому запрошуємо тих, хто не наважилися чи не змогли прийти в перший раз – активних, позитивних, зацікавлених, усіх, хто хоче пізнати себе!  

Телефон для довідок (067)753-96-46.
Чекаємо на вас, майбутні психологи! 

Школа майбутнього психолога, НДУ, Кресан, Папуча

Школа майбутнього психолога, НДУ, Кресан, Папуча

Школа майбутнього психолога, НДУ, Кресан, Папуча

Школа майбутнього психолога, НДУ, Кресан, Папуча