Завантаження ...
banner

Свята скінчились. Час прибирати ялинку

Новорічні та Різдвяні свята завершилися, відтак наше місто повертається у буденний ритм життя. Працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» починаючи з ранку 22 січня розпочали демонтаж головної ялинки Ніжина

Ялинка, КП ВУКГ


Новорічні та Різдвяні свята завершилися, відтак наше місто повертається у буденний ритм життя. Працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» починаючи з ранку 22 січня розпочали демонтаж головної ялинки Ніжина.

Спочатку дві бригади з цеху освітлення зняли з ялинки все електричне оздоблення: гірлянди, сніжинки та верхівку. Разом із ним демонтували ілюмінацію з Різдвяного вертепу. Від сьогодні до демонтажу приєднались працівники з благоустрою міста, які послідовно та обережно почали знімати штучну хвою та металеві гілки. 

Спеціально для зберігання елементів ялинки було виготовлено 30 дерев’яних ящиків з отворами для вентиляції. Саме в них, після сортування елементів, працівники складають пухнасті гілки та маркують ящики згідно розміру гілки. Також для зберігання Новорічної ялинки ,виділене спеціальне приміщення. Залучена спецтехніка підприємства.

Роботи тривають.Ялинка, КП ВУКГ

Ялинка, КП ВУКГ

Ялинка, КП ВУКГ

Ялинка, КП ВУКГ

Ялинка, КП ВУКГ

Ялинка, КП ВУКГ

Ялинка, КП ВУКГ

Ялинка, КП ВУКГ

Ялинка, КП ВУКГ

Ялинка, КП ВУКГ