Завантаження ...
banner

Шахраї друкують липові рахунки з боргом за телефон

Поліція попереджає чернігівців про новий вид шахрайства. Суть шахрайства в тім, що зловмисники полюють на довірливих користувачів телефонного зв’язку, надсилаючи їм «липові» квитанції із видуманою заборгованістю за послуги


Поліція попереджає чернігівців про новий вид шахрайства.

Суть шахрайства в тім, що зловмисники полюють на довірливих користувачів телефонного зв’язку, надсилаючи їм «липові» квитанції із видуманою заборгованістю за послуги.

Про це повідомляється на сторінці "Поліція Чернігівщини" в Facebook

Майже в кожній квартирі людей старшого віку обов’язково є стаціонарний телефон. Саме на них і полюють шахраї, які надсилають власникам стаціонарних телефонів «повістки про виклик до суду».

В «документі» зазначається, що господаря викликають на вказаний час і день до суду як правопорушника, до повістки навіть додається «роз’яснення щодо повістки про виклик до суду».

У так званому «роз’ясненні» згадувалося, що між господарем і компанією зв’язку укладено договір, але внаслідок неналежного виконання умов договору власник телефонного номеру заборгував певну суму.

Якщо ж, мовляв, рахунок не буде оплачено (реквізити і рахунки на оплату додаються), шахраї погрожували, що «…ваша кредитна історія буде зіпсована, на вас чекає довга судова тяганина. Крім того, у випадку винесення судом рішення по примусове стягнення заборгованості, стягненням буде займатися державна виконавча служба або приватні виконавці».

Повіривши таким листам, чернігівці перераховували аферистам по 300-500 гривень.

Поліція попереджає, що ці листи – черговий вид шахрайства, тому в разі їх отримання обов’язково спочатку зв’яжіться з компанією зв’язку, не довіряйте фейкам.