Вручили подяку ніжинській вчительці – чемпіонці Кубку України з легкої атлетики

Лідія Поляк, легка атлетика, Кубок України

23 лютого у малому залі зібрався весь спортивний актив Ніжина, аби підбити підсумки минулого року, наголосити на здобутках та окреслити перспективи.

На початку зустрічі заступник міського голови Сергій Дзюба вручив подяку міського голови за високі спортивні досягнення та вагомий особливий внесок у розвиток легкої атлетики у Ніжині Лідії Поляк, вчителю біології, географії, фізичної культури Ніжинської ЗОШ №4, чемпіонці та срібному призеру Кубку України з легкої атлетики серед дорослих у приміщенні.

Лідія Поляк на всеукраїнських легкоатлетичних змаганнях у столиці виборола одразу дві нагороди. Жінка стала першою у забігу на 800 метрів та отримала другий результат на дистанції у 200 метрів.