Завантаження ...
banner
banner

Чернігівець знімав дитячу порнографію і продавав наркотики

Суд відправив у слідчий ізолятор наркоторговця, який розбещував неповнолітніх дівчаток та знімав порнографічне відео за їх участю

Суд, наркотики, порнографія, неповнолітні, шантаж

Суд відправив у слідчий ізолятор наркоторговця, який розбещував неповнолітніх дівчаток та знімав порнографічне відео за їх участю.

Поліція отримала інформацію про чернігівця, який збуває амфетамін, у тому числі й неповнолітнім. В ході санкціонованого обшуку оперативники виявили у зловмисника не тільки амфетамін і марихуану, а й відеозаписи відвертого характеру, де власник помешкання розбещує неповнолітніх дівчат «під кайфом».

Оперативники відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Чернігівській області встановили чотирьох таких неповнолітніх, троє з них вже дали покази. Своїх жертв наркоторгівець залякував, шантажуючи оприлюдненням відзнятого відео, та відбирав у них телефони та ноутбуки.

Відносно лиходія відкрито кілька кримінальних проваджень - за статтею 309 Кримінального кодексу України (незаконні операції з наркотиками), за частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України (розбещення неповнолітніх) та за частиною 4 статті 301 Кримінального кодексу України (виготовлення дитячої порнографії або примушування неповнолітніх до участі у створенні творів, зображень або кіно- та відеопродукції порнографічного характеру) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

Чоловік на підставі статті 208 Кримінального процесуального кодексу України поміщений до слідчого ізолятора.


Суд, наркотики, порнографія, неповнолітні, шантаж

Суд, наркотики, порнографія, неповнолітні, шантаж

Суд, наркотики, порнографія, неповнолітні, шантаж

Поліція Чернігівщини
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: