Завантаження ...
banner

Комунальники шукають автора муралів та графіті

Ти, молодий і талановитий художник, працюючий в стилях мурал та графіті. Ти прагнеш творити, малювати та реалізовувати свій талант. Тобі потрібна популярність, повага та визнання

 

Ти, молодий і талановитий художник, що працює в стилях мурал та графіті. Ти прагнеш творити, малювати та реалізовувати свій талант. Тобі потрібна популярність, повага та визнання. Ти прагнеш постійно відточувати техніку та вдосконалювати свою майстерність. На твоєму шляху трапляється багато перешкод та заборон просто малювати на вулиці, на стінах будівель та заборів.

А ти хочеш малювати для людей та міста, створювати шедеври на звичайних вулицях міста. Ти просто хочеш додати більше кольорів до сірих фарб сучасного міста, прагнеш щоб твій рідний Ніжин став красивішим та яскравішим…

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» дуже добре розуміє тебе, талановитий художнику, та запрошує до плідної співпраці! Ми пропонуємо тобі розмалювати стіни сміттєприймальних пунктів красивими картинами на тематику роздільного сміттєзбирання та чистоти у місті.

Тобі не потрібно буде купувати фарби чи якісь витратні матеріали. Ми забезпечимо тебе всім необхідним та створимо комфортні умови для твоєї творчої роботи. Також тебе чекає повна медіа підтримка з боку КП «ВУКГ»  і не тільки.

Допоможи своєму рідному місту стати привабливішим та яскравішим.

Чекаємо тебе за адресою: м. Ніжин, вулиця Чернігівська, 128.

unenizh.org.ua