Завантаження ...
banner
banner

Ніжинка презентує захоплюючу книгу у стилі фентезі

Полюбляєте читати книги? Фанат драйвового захопливого сюжету,який тримає у напрузі до самого кінця? Тоді вам саме за цією адресою

фентезі, книга, Ганна Звонок, Аннабель, вампір

Полюбляєте читати книги? Фанат драйвового захопливого сюжету,який тримає у напрузі до самого кінця? Захоплюєтесь жанром фентезі? Давно шукаєте щось свіже та новеньке? Тоді вам саме за цією адресою. 

Невдовзі світ побачить книга нашої співвітчизниці та жительки міста Ніжин Ганни Звонок, котра пише під псевдонімом Аннабель. Книга під назвою «Новая раса», написана в жанрі фентезі, головні герої якої дівчина на ім’я Ешлі та вампір Філіп. Це історія про взаємини вампіра з людиною, які опиняться посеред древнього ритуалу.

Дана історія - це своєрідна загадка, поставлена читачеві і звичайною логікою її не розгадати до останніх сторінок. Родзинка книги в тому, що сюжет кожного розділу має новий поворот і ніхто не знає, куди на цей раз заведе його ця стежина. Книга читається на одному подиху, тому приготуйтеся до безсонних ночей із філіжанкою кави та теплим пледом.

«Еще один удар и Эшли почувствовала ужасную боль, а затем неимоверную злость – «Он ее ранил! Ее брат-близнец и он все-таки ее ранил!» - а також інші неймовірні події можна буде відчути на собі, читаючи цей роман. Ознайомитись із електронним уривком книги можна на особистому сайті авторки https://litnet.com/annabel-u677460. Також на цьому сайті можна знайти інші книги дівчини.
E-mail: annazvonok@gmail.com

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: