Завантаження ...
banner

На Ніжинщині обрали Гордість району

20 квітня в актовій залі Ніжинського агротехнічного інституту відбулось нагородження переможців та лауреатів щорічного конкурсу-премії «Гордість району»

20 квітня в актовій залі Ніжинського агротехнічного інституту відбулось нагородження переможців та лауреатів щорічного конкурсу-премії «Гордість району». 

Конкурс був започаткований Ніжинською районною державною адміністрацією у минулому році з метою відзначення видатних особистостей Ніжинського району, найкращих фахівців різних галузей. Цьогоріч він набув більшої масштабності – змінилась кількість номінацій та номінантів відповідно:

Номінація «Народний обранець»

Кодола Олександр Михайлович – народний депутат України, ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Номінація «Керівник»

Резвін Катерина Миколаївна – директор Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Сугак Іван Володимирович – заступник директора з виробництва компанії ресторанів «Могорич» та «Хутір рибацький», ЛАУРЕАТ

Номінація «Фахівець»

Козій Ніна Миколаївна – начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян та з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці УСЗН, ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Номінація «Місцеве самоврядування»

Пивовар Олександр Миколайович – Кукшинський сільський голова, ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Кіт Ольга Василівна – депутат Ніжинської районної ради, директор Крутівської ЗОШ І-ІІІ ст., ЛАУРЕАТ

Номінація «Підприємництво»

Руденко Валентина Миколаївна – заступник директора виробничо-торгового підприємства райспоживспілки Лосинівський хлібокомбінат, ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Костюченко Олександр Павлович – приватний підприємець, ЛАУРЕАТ

Номінація «Сільське господарство та промисли»

Кобижча Іван Олександрович – генеральний директор ТОВ «НіжинАгро», ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Номінація «Соціальний захист»

Ступенко Ірина Михайлівна - соціальний робітник с.Крути територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Управління соціального захисту населення Ніжинської районної державної адміністрації, ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Самофал Тетяна Юріївна – соціальний робітник с.Терешківка, ЛАУРЕАТ

Номінація «Охорона здоров’я»

Литвиненко Зінаїда Олександрівна – завідувач терапевтичним відділенням Ніжинської Центральної районної лікарні, ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Номінація «Освіта»

Єсипенко Людмила Олександрівна – вчитель історії Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст., ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Проценко Яна Сергіївна – директор дошкільного навчального закладу «Колосок», ЛАУРЕАТ

Номінація «Культура і мистецтво»

Новак Ольга Григорівна - директор меморіального музею М.К.Заньковецької, ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Аматорський колектив «Любисток», с.Вертіївка - ЛАУРЕАТ

Номінація «Кращий колектив»
Ансамбль троїстих музик «Перець», ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Номінація «Фізична культура і спорт»

Євтух Володимир Григорович – голова НРО ВФСТ «Колос», директор Ніжинської районної ДЮСШ «Колос», ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Гавриш Анатолій Григорович – чемпіон та призер спортивних змагань різних рівнів з важкої атлетики серед людей з обмеженими фізичними можливостями, ЛАУРЕАТ

Войтик Руслан Станіславович – член НРО ВФСТ «Колос», ЛАУРЕАТ

Опанасенко Владлен Сергійович – член НРО ВФСТ «Колос», ЛАУРЕАТ

Номінація «Громадський діяч»

Ступак Сергій Михайлович – голова Ніжинської міськрайонної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Кайдаш Алла Миколаївна – доцент кафедри української мови НДУ ім.М.В.Гоголя, ЛАУРЕАТ

Самко Микола Микитович – поет-пісняр, краєзнавець, громадський активіст, ЛАУРЕАТ

Номінація «За мужність і патріотизм»

Вертюк Максим Сергійович – директор військово-історичного музею ім.М.П.Кирпоноса, голова ГО «Дозір-Крук», учасник АТО, ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Номінація «Меценат»

Сутула Олексій Олексійович – керівник ФГ «Липоворізьке», ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Номінація «Майбутнє Ніжинщини»

Лалука Маргарита Віталіївна – учениця 5 класу Талалаївської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ПЕРЕМОЖЕЦЬ В НОМІНАЦІЇ «Майбутнє Ніжинщини. ТВОРЧІСТЬ»

Бондаренко Катерині Олександрівна – учениця 9 класу Лосинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ПЕРЕМОЖЕЦЬ В НОМІНАЦІЇ «Майбутнє Ніжинщини. НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ».

Божа Валерія Миколаївна – учениця 9 класу Лосинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ЛАУРЕАТ

Номінація «Родина року»

Сім’я Свириденко-Рубан, с.Шатура, ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Номінація «Наукова діяльність»

Трудовий колектив НАТК – ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Вобленко Олександр Сергійович – старший викладач кафедри біології НДУ ім.М.В.Гоголя, ЛАУРЕАТ


Вітали номінантів та вручали нагороди голова районної державної адміністрації Вячеслав Івашин, його заступники Оксана Мелашенко та Сергій Батрак, голова районної ради Олег Бузун, депутат Верховної Ради України Олександр Кодола, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Липко, начальник Департаменту агропромислового розвитку ОДА Юрій Ткаліч, депутати обласної ради Валерій Гавриленко та Микола Шматок, депутат районної ради Володимир Другаков, начальник Ніжинської ОДПІ Геннадій Тараненко, голови Вертіївської та Лосинівської ОТГ Ігор Мороз і Володимир Андрієць, військовий комісар Володимир Якущенко, голова Громадської ради при райдержадміністрації Інга Чеботаєва, заступник керівника Ніжинського відділення «Чернігівського земляцтва» Микола Вялий, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Марія Носенко та начальник відділу культури райдержадміністрації Антоніна Залозна.

Святковий настрій номінантам та всім присутнім у залі подарували творчі колективи Ніжинського району, вихованці районної дитячої школи мистецтв та студенти Ніжинського агротехнічного інституту.


























































































































 

Сектор інформаційної
діяльності та комунікацій
з громадськістю РДА