Завантаження ...
banner

У Чернігові серед ночі вбили двох людей і порізали дівчину

До чернігівських поліцейських о третій ночі надійшло анонімне повідомлення про те, що по вулиці Мезенцева, 80 (в під’їзді № 1) відбувається бійка

Вбивство, кримінал


До чернігівських поліцейських о третій ночі надійшло анонімне повідомлення про те, що по у Чернігові вулиці Мезенцева, 80 (в під’їзді № 1) відбувається бійка.

Анонім заявив, що помітно багато крові. Виїздом наряду патрульної поліції біля квартири № 25 за зазначеною адресою виявлено тіло чоловіка (1966 року народження), а в квартирі тіло жінки – ймовірно його дружини (1954 року народження).

Також до операційного відділення Чернігівської міської лікарні № 2 доставлено 22-річну дівчину (родичку загиблих) з діагнозом: різані рани лівого передпліччя, правої кісті, закрита черепно-мозкова травма.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження. 

За інформацією ЧЕline, чоловік і дружина сварилися з своєю 22-річною прийомною донькою. Причина сварки поки невідома. Сварка переросла в бійку і закінчилася тим, що дівчина вбила прийомних батьків.

Сама дівчина також отримала численні травми і ножові поранення і нині знаходиться в реанімації Чернігівської міської лікарні № 2.