Завантаження ...
banner
banner

Трьох ніжинських хуліганів за розбій у “Гангстер Пабі” посадили за ґрати

Вироком Прилуцького міськрайонного суду від 30.05.2018 трьох мешканців Ніжина визнано винуватими у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 187 КК України) та одного з них додатково за вбивство, вчинене через необережність

Кримінал, розбій, побиття


Вироком Прилуцького міськрайонного суду від 30.05.2018 трьох мешканців м. Ніжина визнано винуватими у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 187 КК України) та одного з них додатково за вбивство, вчинене через необережність (ч. 1 ст. 119 КК України).

Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Досудовим розслідуванням установлено, що 31.05.2016 троє знайомих,  перебуваючи в приміщенні кафе «Гангстер Паб», попередньо змовившись між собою, з метою заволодіння грошовими коштами, здійснили напад на потерпілого, який відпочивав за сусіднім столиком, а саме повалили на підлогу та почали наносити удари ногами в область голови і тулубу. У результаті протиправних дій потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми зі струсом головного мозку, забійні рани голови та тулубу, від яких втратив свідомість.


У подальшому, упевнившись в тому, що потерпілий не може чинити опір заволоділи рюкзаком, в якому знаходились кошти у сумі 4400 доларів США.

Крім того, один з правопорушників зі сплином двох місяців, знаходячись на території літнього майданчика кафе «Кавказ» на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин умисно наніс іншому потерпілому удар кулаком у голову, внаслідок чого чоловік упав на тверде бетонне покриття, вдарившись потиличною ділянкою голови та отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми із переломом потиличної кістки, крововиливи, забої головного мозку, від яких, перебуваючи на лікуванні у відділенні реанімації та інтенсивної терапії обласної лікарні, помер.

Судом підтримано позицію прокуратури та засуджено за ч. 2 ст. 187 КК України фігурантів до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна; додатково одного з фігурантів за ч. 1 ст. 119 КК України до 3 років позбавлення волі, із застосуванням ст. 70 КК України сукупно до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Також з винних осіб у солідарному порядку стягнуто на користь потерпілого 120 тис. грн. моральної та матеріальної шкоди.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: