Завантаження ...
banner
banner

Думки про відпочинок у 2023 році

dd17b01d6bf5b4e3f4584df0c3a9d95c.jpg

"Book summer 2023 now", - промовляє реклама. А у мене ступор. Здається, що відпочивати влітку на морі практично нереально. Фізично, психологічно, ментально. Врешті, скільки я там разів був на морі?

"Book summer 2023 now", - промовляє реклама. А у мене ступор. Здається, що відпочивати влітку на морі практично нереально. Фізично, психологічно, ментально. Врешті, скільки я там разів був на морі?

Проте ще гірше - з безтурботністю. Я давно не можу бути безтурботним. А тепер, думаю, навіть після перемоги ще кілька поколінь ніколи не будуть безтурботними.

Наші внуки будуть дивуватися, чого ми на зиму складаємо у спіжарку банки,.. павербанки, чому не любимо, якщо немає запасного пального чи ще чогось такого, чому кудись квапимось, якщо все є, і світло з інтернетом теж.

Але хай ми будемо дивакуватими для внуків, які житимуть у безтурботній Україні, проте також дуже би хотілося, щоб вони нас запам'ятали з гарних речей, яких ми б їх навчили.

Крім занять зі спорту - навчитися стріляти (з таким хитрим підморгуванням, мовляв, сподіваюся, воно тобі ніколи не буде тре).

Навчаться економити - бо це світові давно пора. Мати вдосталь, але не забагато, бо, підморгнемо ми їм, спробуй потім то все спакувати у машину.

А якщо немає машини? А нащо купувати те, що ти не використовуєш, а воно лежить у домі, який може бути розграбованим чи згоріти?

"Краще мандрувати чи інвестувати. Ходити у музей чи кіно, бо знаєш, - наче між іншим скажемо ми, - театри падають, музеї горять, а картини крадуть. Дещо ти можеш більше ніколи не побачити, навіть якщо дуже хотів, а все відкладав та відкладав".

Але головне: Не відкладати на потім важливих справ, а ще важливіше - не відкладати на потім радості і щастя, не відкладати на потім життя і часу з близькими. Казати важливе тоді, коли це приходить на серце.

Здійснювати мрії, бо карантини і війни приходять у один день. Навіть якщо вони висять у повітрі, а ти на них очікував, вони все одно приходять раніше, ніж ти міг "планувати".

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань.