Завантаження ...
banner
banner

"Міс Україна-2018" втратила свій титул: подробиці скандалу

Переможниця конкурсу "Міс Україна-2018" 23-річна Вероніка Дідусенко втратила свій титул через порушення правил конкурсу

Міс Україна, Вероніка Дідусенко

Переможниця конкурсу "Міс Україна-2018" 23-річна Вероніка Дідусенко втратила свій титул через порушення правил конкурсу.

Про це 24 вересня заявили організатори конкурсу на спеціально зібраній прес-конференції. "У нас є підтвердження того, що Вероніка була заміжня і у неї є дитина", — сказали на прес-конференції.

Конкурс "Міс Україна-2018" відбувся 20 вересня.

Міс Україна, Вероніка Дідусенко

"Все було чисто. Ми підрахували бали. Вона красива, розумна. У Вероніки крутий благодійний проект, який ми обіцяли підтримувати. Але є загальні правила, які діють із 1951 року. Саме тому Вероніка Дідусенко дискваліфікована. Оберуть нову Міс. Буде зібрано нараду, після якої ми оголосимо ім'я нової переможниці", — додали організатори.

Виконавчий директор оргкомітету національного конкурсу краси "Міс Україна" Вікторія Кіосе пояснила, що згідно з правилами "Міс Україна", серед інших вимог, учасниці не повинні перебувати у шлюбі в минулому і на момент проведення конкурсу, а також у них не повинно бути дітей. Дідусенко знала про це і свідомо збрехала організаторам.

Міс Україна, Вероніка Дідусенко

За словами організаторів, вони не будуть залучати Дідусенко до відповідальності, хоча і могли би, адже їм доведеться понести солідні витрати в зв'язку з вибором нової переможниці.

Юридичний консультант Масі Найєм також додав, що в разі участі Дідусенко в конкурсі "Міс Світу" і її викриття там Україну могли дискваліфікувати.

Міс Україна, Вероніка Дідусенко

Джерело: obozrevatel.com
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: