Завантаження ...
banner
banner

Петру Порошенку – 53. Цікаві факти із життя президента

Сьогодні, 26 вересня, свій День народження святкує президент України. Йому виповнюється 53 роки. На честь свята кілька цікавих фактів про життя чинного українського президента

Петро Порошенко, ювілей

Він мріяв стати моряком та полюбляє працювати вночі.

Сьогодні, 26 вересня, свій День народження святкує президент України. Йому виповнюється 53 роки. На честь свята кілька цікавих фактів про життя чинного українського президента.

Петро Порошенко народився у Болграді на Одещині, а закінчив школу у молдовському місті Бендери. Він вчився добре, але не отримав золоту медаль через погану поведінку. Як стверджує сам президент, його недолюблювала класний керівник і часто водила до директора.

У юності Петро Олексійович мріяв стати моряком, але дипломатична кар`єра все ж видалась йому більш престижною. Він кандидат у майстри спорту з дзюдо. Використати ці навички у майбутньому президенту довелося у військкоматі. Там Порошенко побився одразу з чотирма прапорщиками, за що його відправили служити до Казахстану.
Зі своєю дружиною Мариною, яка є лікарем-кардіологом, він познайомився на студентській дискотеці і одружився у 18 років. Разом вони вже більше 30 років і виховують четверо дітей. На кожен день народження першої леді Порошенко дарує їй нову подорож.

Український президент полюбляє фотографуватися з родиною у національних сорочках-вишиванках. Не цурається робити селфі, якщо його попросять незнайомці. Відомою стала світлина президента зі студентками, коли Порошенко склав губи "качечкою".

Про працездатність Порошенка складають легенди та називають його трудоголіком. Він навіть вночі проводить зустрічі і консультації з партнерами по бізнесу та політиці. А ще Петро Олексійович захоплюється живописом, зокрема, імпресіоністами, і завжди носить із собою чотки.

Наразі український президент перебуває у США з офіційним візитом на час проведення Генеральної асамблеї ООН, у рамках якого він також зустрівся із українською громадою. Вони привітали його піснями "Многая літа" та "Happy Birthday, mr. President". 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі