Завантаження ...
banner
banner

Чи готові українські курорти до туристів?

Чи готові українські курорти до туристів? фото

У вихідні на морських курортах України буде дуже літня погода з денною температурою до +28°C, вода на морі прогріється до +22 градусів. Зараз вже можна без побоювань їхати на море, вас зустріне сонячна погода та тепла вода

За прогнозом, у четвер, 17 червня, циклон ще налякає відпочивальників грозою та дощами. Смуга злив та гроз проходитиме біля узбережжя Чорного та Азовського морів. Проте вже з п'ятниці розпочнеться пляжний сезон, повідомляє ЛігаБізнес.

Сонячна активність з 16 по 20 червня спокійна, 16-17 червня очікуються слабкі геомагнітні бурі.

Чорноморські курорти
До п'ятниці денна температура на курортах Чорного моря буде стриманою, до +24°C. Така температура повітря вважається комфортною для людини. Найбільш інтенсивні дощі з грозами стануться у четвер. А у вихідні очікується пляжна погода: багато сонця, до +29°C, море тепле.

В Одесі у четвер,17 червня, буде велика ймовірність потужної грози зі зливами. Згодом природа дасть відпочити місту від негоди, у вихідні буде малохмарна погода без опадів з денною температурою повітря +25...+26°C. Температура моря біля Одеси до +20°C.

У Скадовську середня температура повітря на цьому тижні +23...+24°C, у четвер пройдуть дощі з грозами. Вихідні порадують відпочивальників ясним небом, спекотним днем, до +26°C. Температура Чорного моря біля Одеси +20°C градусів.

Курорти Азовського моря
Денна температура до вихідних на Азовському узбережжі від +21°C до +25°C. Від опадів узбережжя найбільше постраждає у четвер, очікуються зливові дощі. У п'ятницю, 18 червня, погода вже не буде псувати настрій відпочивальників, дощі припиняться, повітря прогріється до +27°C. Тільки у Кирилівці вдень температура не буде вище ніж +23°C, але опади теж припиняться.

У Бердянську 17-18 червня дощі, зниження температури до +22°C. У вихідні буде досить сильний східний вітер, до 9 м/с, але знову стане жарко, до +26°C.

У Щасливцеві, на Арабатській стрілці, у четвер очікує дощова та похмура погода. Та до кінця тижня тут буде стабільно-приємна денна температура +24°C, вночі теж дуже тепло – до +20°C. Періодично повітря буде освіжати досить сильний східний вітер, до 9 м/с. Море прогріється до +22...+23°C.

Карпатські курорти
На курортах Карпат (крім високогір'я) весь тиждень буде спекотно та без опадів.

У високогір'ї Карпат, на кліматичних курортах Микуличин, Буковель на поточному тижні денна температура повітря +17...+19°C, у неділю трішечки вище, до +21°C. Весь тиждень буде стояти хмарна погода з невеликим вітром.

У Закарпатті на курортах Шаян, Велятино, Берегове вдень справжня спека +27...+29°C, без опадів, на небі зрідка з'являтимуться хмари.

Тим, хто вирішить відвідати бальнеологічний курорт Трускавець цього тижня, з погодою пощастить: буде дуже тепло, вдень до +26°C, вночі до +16°C. Дощів та гроз не очікується до кінця тижня.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: