Завантаження ...
banner
banner

В Україні підтвердили вже 143 випадки штаму коронавірусу Delta

05082021_a5.jpg

В Україні офіційно підтверджено вже 143 випадки інфікування штамом Дельта.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі Українського радіо сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін. 

“Стосовно штаму "Дельта", то декілька тижнів тому ми говорили про 17 випадків. Зараз офіційно підтверджених 143 випадки на рівні країни. Тобто штам знаходиться на території України й поширюється”, - сказав Кузін.

За його словами, найбільше випадків інфікування “Дельтою” наразі у Волинській, Одеській, Тернопільській областях, Чернівцях та м. Києві.

Головний держсанлікар нагадав, що штам “Дельта” поширюється швидше, ніж інші штами, частіше призводить до госпіталізації.

Втім за його словами вакцинація захищає від "Дельти".

“Є поодинокі повідомлення про зниження ефективності вакцини, але це зниження не є суттєве. Навіть при спалаху "Дельти" в різних країнах, вакциновані люди не потрапляли в лікарні і країнам з належним рівнем вакцинації вдалося уникнути такого екстранавантаження саме на систему охорони здоров'я”, - сказав Кузін.

Загалом, за словами держсанлікаря, наразі ситуація із захворюваністю на COVID-19 по всій країні поступово погіршується.

"Кожного дня ми бачимо плюс 10-15 нових випадків захворювання. Насправді, ця ситуація — доволі ризикована, адже ситуація погіршується в кожній області країни, і спалах можна очікувати не лише в окремих областях, а будь-де", - сказав Кузін.