Завантаження ...
banner

Замість ялинки у селі на Вінничині "запалили" томат

61ceb70dbab08.jpg

У селі Велика Кісниця, що на Вінниччині, для місцевих жителів, замість новорічної ялинки, «запалили» томат. У центрі цього населеного пункту встановили велетенський пам’ятник помідору. Його виготовили з пісковику – натуральному матеріалу, який добувають неподалік. Світлий камінь вирішили підсвітити у червоний колір, аби створити візуалізацію справжності овочу. І зробили це саме напередодні новорічно-різдвяних свят.

«Під Новий Рік всі запалюють ялинки. А ми вирішили бути оригінальними та запалили новорічний Томат! Багато людей питали нас: чому Помідор не червоний? Ну то ми його «вдосконалили». Простих шляхів, звичайно, не шукали. Попрацювати довелося добряче. Копали траншеї, прокладали кабелі, встановлювали правильне освітлення. Результат - неперевершений! Світлини не передають всього вау-ефекту, який відчувається тут, на місці. Прийдіть ввечері - будете приємно вражені, бо тепер він справді червоний»,- зауважує Андрій Федик, місцевий активіст та організатор руху «Z міста V село».

Нагадаємо, у Великій Кісниці пам’ятник томату встановили тому, що цей овоч є символом села. Саме тут практично всі мешканці вирощують понад 70-років помідори для продажу. Вважається, що саме ці плоди найсмачніші в Україні.

https://www.vinnitsa.info/news

Читати по темі: У Казахстані згоріла головна ялинка після настання Нового року (відео)