Завантаження ...
banner

Біг чи ходьба: що ефективніше для схуднення

1_15.jpg

Фізична активність для організму дуже корисна та потрібна. За 2-годинну прогулянку можна спалити понад 200 калорій. Експерти зі США вважають, що на день необхідно приділяти фізичному навантаженню хоча б 30 хвилин, а на тиждень – 150 хвилин. Це при нормальній статурі, а тим, хто страждає на ожиріння, краще збільшити час фізичних навантажень до 200-300 хвилин на тиждень (3-5 годин).

Під час прогулянок важливо не перенавантажувати себе, але й надто повільна ходьба потрібного ефекту не дасть. Медики радять переконатися, що під час пішої прогулянки ваш пульс досягає помірного рівня інтенсивності. При середній інтенсивності фізичних навантажень частота серцевих скорочень досягає до 50-70% від максимальної. На шкалі від 0 до 10 нуль – це сидяче положення, а десять – найвище навантаження. Помірне навантаження вважається в діапазоні 5-6, а енергійне починається з семи балів.

Якщо ви хочете скинути зайву вагу, то 4-5 днів на тиждень рекомендується влаштовувати прогулянку на одну годину – цього вистачить для досягнення мети.

І біг, і ходьба приносять користь здоров'ю та допомагають боротися із зайвою вагою. Єдине, під час ходьби ризик отримати травму набагато менший, ніж під час бігу. Але якщо ви хочете схуднути, то ходьба має бути тривалою. Бігун із середньою вагою 68 кг може за 5 км спалити 340 калорій. Тобто приблизно 11,3 калорії на хвилину.

Під час помірної ходьби людина з аналогічною вагою за 5 км може спалити 224 калорії, або 3,7 калорії на хвилину.

Щоб спалити 340 калорій під час ходьби, потрібно пройти не 5, а 7 км. Це займе близько 1,5 години.

Якщо ви хочете розпочати займатися спортом, то експерти радять почати зі щоденної ходьби. Приділяйте цьому занять у середньому годину. Якщо дотримуватися помірного темпу і стежити за харчуванням, то небажані кілограми незабаром підуть.

https://realist.online/ukr