Завантаження ...
banner

Як військовим здобути цивільну освіту?

307081944_168843005724545_6374669274266020465_n.jpg

У рамках проєкту соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас, «Норвегія − Україна.

Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) (https://ifsa.kiev.ua/) відбувається набір на курс «Організація підприємницької діяльності в Україні». Навчання безкоштовне! Курс триватиме 3 місяці. Налічує 350 академічних годин. Форма навчання — змішана (частково дистанційно, частково в аудиторії — з 18:30 до 21:00 щодня, крім суботи та неділі). Очні заняття будуть проводитися у Державному університеті інфраструктури та технологій.

Установчі збори відбудуться 23 вересня 2022 року. 26 вересня початок навчання. За результатами проходження навчання слухачі отримають сертифікат норвезького Університету NORD, спільний сертифікат Міністерства оборони та Міністерства закордонних справ Норвегії та свідоцтво про перепідготовку Державного університету інфраструктури та технологій.

Окрім зазначеного, Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та ветеранів військ зв’язку» паралельно з профперепідготовкою буде організовувати заходи з психологічної адаптації, правової адаптації, сприяння у працевлаштуванні або відкритті власної справи.

На установчих зборах з собою мати такі документи:

Для офіцерів ЗСУ та інших силових структур, звільнених у запас:

1. Посвідчення офіцера запасу (оригінал або копія).

2. Паспорт.

Для офіцерів ЗСУ та інших силових структур, які заплановані до звільнення:

1. Посвідчення офіцера.

2. Паспорт.

3. Довідка з місця служби, про те що військовослужбовець запланований до звільнення або закінчується термін дії контракту протягом року.

Для членів родин військовослужбовців:

1. Копія посвідчення офіцера чоловіка (дружини).

2. Свідоцтво про одруження (оригінал або копія).

3. Паспорт.

Цільова категорія слухачів:

1. Військовослужбовці Збройних Сил та інших силових структур, заплановані до звільнення в поточному році або в наступному.

2. Військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, звільнені з військової служби протягом останніх трьох років і які прослужили у війську не менше ніж 10 років.

3. Учасники бойових дій.

4. Члени сімей (чоловік /дружина) вищеперелічених категорій.

5. Члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік / дружина).

Запис на курс за телефоном: 096-689-49-38,

E-mail: gballiev@ukr.net

За матеріалом Арміяinform