Завантаження ...
banner

Польща розкрила подробиці розслідування щодо падіння ракети

46546565.jpg

Після вибуху в селі Пшеводів польські слідчі вивчають залишки ракети, глибину вирви, розраховують напрямок, з якого прилетіла ракета, і навіть кількість витраченого палива. Радник президента Польщі із зовнішньої політики Якуб Кумох заявив, що вже "можна побачити певну послідовність подій"

Кумох зазначив, що росія того дня бомбила Україну "І росія несе повну відповідальність за все, що падає", – наголосив він, додавши, що "ніхто не звинувачує Україну в навмисних бомбардуваннях польської території"

"Сьогодні є багато вказівок на те, що одна з ракет, якими була збита російська ракета, не потрапила в ціль, система самознищення не спрацювала, і ця ракета, на жаль, спричинила трагедію", – сказав радник президента Польщі Кумох повідомив, що у Пшеводові працює польсько-американська слідча група, і українська сторона також попросила допустити її представників до розслідування

"Якщо обидві сторони погодяться, і, наскільки я знаю, з американської сторони немає заперечень, такий доступ незабаром може бути наданий. Якщо слідча група не матиме зауважень на технічному рівні, то, ймовірно, не буде причин відмовляти українцям у доступі", – уточнив він Радник президента Польщі додав, що "є кадри", згідно з якими вже "можна побачити певну послідовність подій", але вони є секретними "Прем'єр таку інформацію дав, такі матеріали є. Це наші звичайні фото з кордону, де можна побачити деякі речі.

Ви можете бачити кадри над Україною, ви можете бачити бої над Україною, в якийсь момент, за дуже короткий час, ви можете побачити певну послідовність подій. Ми також хотіли б донести це до української сторони та працювати разом з нею. Я хочу, щоб українці першими побачили, які матеріали є у нашому розпорядженні", – сказав Кумох.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер