Завантаження ...
banner

В Україні позапланово перевірять дотримання графіків відключення електроенергії

ceru22-c17x11x50px50p-c17x11x50px50p-668a653aa52d4f25c75d47f2cb3cd323-e1669882129822.jpg

Провести позапланові перевірки дотримання графіків відключення електроенергії Міністерство енергетики доручило Державній інспекції енергетичного нагляду.

Про це йдеться у повідомленні міністерства, передають Українські Новини.

"За дорученням Міністерства енергетики Державною інспекцією енергетичного нагляду  було проведено моніторинг коректності застосування графіків відключень, дотримання операторами систем розподілу їх термінів і тривалості. За результатами моніторингу для посилення контролю за складанням та виконанням графіків погодинних відключень Міненерго видало наказ, згідно з яким Держенергонагляд протягом періоду воєнного стану здійснюватиме позапланові перевірки на об’єктах енергетики", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, окрім графіків відключення, перевіркам підлягатиме технічний стан елементів обладнання системної протиаварійної автоматики.

"Графіки відключення електроенергії мають бути складені та застосовуватись відповідно до вимог чинного законодавства та максимально, наскільки це зараз можливо, враховувати потреби споживачів. Оператори систем розподілу мають чітко дотримуватися цих графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій", - наголосив міністр енергетики Герман Галущенко.

Як повідомляли Українськi Новини, станом на 11:00 30 листопада дефіцит електроенергії в Україні становив 27%.

Фото з мережі

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn