Завантаження ...
banner

У Зеленського прокоментували нібито "візит" Путіна на передову (Відео)

screenshot_4_5.jpg

Російський правозахисник Марк Фейгін і радник Офісу президента України Олексій Арестович висміяли президента росії Володимира Путіна. Диктатор намагався вразити росіян "героїчним візитом" нібито на передову.

Але це, як і багато інших заяв Кремля, виявилося фейком. В етері "Фейгін Live" правозахисник зазначив, що Кремль не перестає дивувати. У РФ намагаються "годувати" людей брехнею і ніяк не можуть зрозуміти, чому ж деякі громадяни відмовляються вірити в усі фейки. "Вони не дадуть нам в собі розчаруватися, не дадуть. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков підтвердив російській газеті, що Путін був у зоні "СВО" і спілкувався там з командувачами військами. Не те, що ваш Зеленський. Раніше повідомлялося, що Володимир Путін побував в об'єднаному штабі військ, ми обговорювали, що це підвал Генштабу... Все, він побував на передовій, навіщо ви ставите ці дурні нікчемні питання, не ваша собаче справа, де це зона "СВО", розмова закінчена", - насміхається з диктатора Фейгін.

Арестович також посміявся з Путіна. Він зазначив, що така заява могла бути спробою погасити невдоволення всередині РФ. Також Арестович пожартував про те, що зона так званої "СВО" - поняття дуже розтяжне: "Зайвий раз підтверджується про те, що такі рухи ніколи не випадкові. Відповідають нам на подразники, які показали фокус-групи, зрозуміло... Нагадую, що Крим це теж "СВО", і прилеглі райони - Ростовська і Бєлгородська області - теж "СВО". А вже яке "СВО" в окремому ситуаційному центрі Міністерства оборони РФ - там суцільне"СВО". Тому що "спеціальна військова операція", вона ж розкинулася широко".

 
 

 

 

Арестович пожартував, що Путін міг би відвідати "зону СВО" у Владивостоці. Однак є ще один важливий момент. За словами радника ОП, диктатор насправді не зустрічався з командувачами. "Але є один промах, неприємний для Пєскова, напевно навіть для самого Володимира Володимировича. У зоні "СВО" тоді командувачі військами міст, з якими той нібито зустрічався, були відсутні. І нам це достеменно відомо. А де ж вони були? А були вони якраз в цьому міністерстві оборони, куди їх викликали, де вони доповідали", - розповів Арестович.

Фейгін зазначив, що в РФ практично все є фейковим. Путіна часто ловлять на тому, що він проводить зустрічі не з реальними людьми, а з працівниками спецслужб або спеціально навченими акторами. "Російська дійсність, на жаль, влаштована так, що в Кремлі можна посадити на трон пофарбований стовп", - додав Арестович.

 

© 2019 Інформаційне агентство ASPI
aspi.com.ua

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер