Завантаження ...
banner

Збитки завдані Україні через війну перевищують $700 млрд

62f4d7aba7765.jpeg

Збитки, завдані Україні внаслідок війни, перевищують 700 млрд доларів і потреби на відновлення значно зросли через атаки Росії на інфраструктуру України. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Він нагадав, що на початок червня сума завданих збитків становила 350 млрд доларів.

"Спільно зі Світовим банком плануємо провести чергову верифікацію потреб України на швидке відновлення. Враховуючи останні атаки на нашу інфраструктуру, сьогодні ця сума сягає понад 700 млрд доларів", – сказав прем'єр.

Раніше Шмигаль повідомив, що сума збитків "Укренерго" через військову агресію Росії складає понад 70 млрд грн.

13 грудня у Парижі відбулася Міжнародна конференція "Солідарність з українським народом", або енергетичний "Рамштайн". У ній взяли участь представники 46 країн і 24 міжнародних організацій. Це перша зустріч у подібному форматі, вона відбулася за прикладом "Рамштайну" — зустрічей країн-союзників щодо надання військової підтримки Україні. Мета — створити координаційний механізм з енергетичного відновлення України після атак Росії на критичну інфраструктуру та цивільні об'єкти.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що за підсумками енергетичного "Рамштайну", який відбувся у Парижі, Україна залучила близько 1,5 мільярда доларів для відбудови енергетичної інфраструктури.

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер