Завантаження ...
banner

Через теплу зиму у Менському зоопраку прокинулись ведмеді

6546546546.jpg

У Менському зоопарку живуть троє ведмедів: два хлопчика і дівчинка. Дівчинка - Ніка спить, як і годиться, а Барні й Умку тепла погода ввела в оману: вони вийшли зі сплячки. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці зоопарку.

Хоч ці тварини і вважаються хижаками, їхній раціон і у дикій природі, і у зоопарку складається на 50-60% з їжі рослинного походження.

Ніка – артистична, любить танцювати. Навіть складно уявити, що ведмідь бурий є одним із найбільших наземних хижаків у світі та найбільшим хижаком фауни України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині виявлено отруйну тварину: чи безпечна вона для людей?

У природних умовах ведмеді живуть 20-30 років. Менські ведмеді доволі дорослі: Ніка – 21 рік, Барні і Умка – 12.

До ведмежого раціону входять трави, пагони, коріння, горіхи, плоди дерев та ягоди. Ведмідь також споживає комах, рептилій і ссавців. Але особливі ласощі для нього – мед. Гострий нюх тварини може відчути його за кілометри та привести або до диких бджіл, або до чиєїсь пасіки.

Ведмідь – це тварина, яка може становити небезпеку для людини, однак він намагається уникати зустрічей із нами. Людям теж варто менше турбувати ведмедя і знати, як поводитися у місцях, де він живе, або при зустрічі в дикій природі.

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер