Завантаження ...
banner

Німеччина дала обіцянку стосовно міжнародного злочинця

65534.png

Якщо президент рф володимир путін з'явиться на території Німеччини, його відразу ж затримають і відправлять до Гааги.

Німеччина зобов'язана зробити це, оскільки ратифікувала Римський статут – і держава неухильно виконуватиме взяті на себе зобов'язання. Про це заявив міністр юстиції Німеччини Марко Бушман, пише Bild.

За словами міністра юстиції Німеччини, його держава неухильно виконуватиме вимоги ордера на арешт, виданого Міжнародним кримінальним судом, зокрема й щодо Путіна. Тому якщо російський диктатор, підозрюваний у скоєнні тяжкого міжнародного злочину, ступить на німецьку землю – він має бути готовим, що його затримають та відправлять до Гааги.

Те саме чекає президента РФ і на території інших понад 120 країн, що ратифікували Римський статут.

"Я очікую, що МКС швидко зв'яжеться з Інтерполом і державами, що домовляються, і вимагатиме примусового виконання. Потім Німеччина зобов'язана заарештувати президента Путіна, якщо він в'їде на територію Німеччини, і передати його МКС", – заявив він.

Міністр юстиції Німеччини також зазначив, що МКС наділений повноваженнями вживати дій щодо цілих держав.

Нагадаємо, напередодні, 17 березня, Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського диктатора Володимира Путіна та уповноваженої з прав дитини РФ Марії Львової-Бєлової. Обоє підозрюються в організації та скоєнні тяжкого військового злочину: викраденні та депортації на територію РФ українців, зокрема неповнолітніх.

За більш ніж рік повномасштабної агресії за повного сприяння російськіої влади та за організованими нею схемами з України було депортовано щонайменше 16 тис. дітей. Їх піддають потужному зомбуванню та передають на протизаконне "усиновлення" до десятків регіонів РФ. При цьому дітям, у частини яких в Україні залишилися родичі і навіть батьки, змінюють імена, щоб їх неможливо було відшукати.

За весь час повномасштабної війни Україні вдалося домогтися повернення додому лише трохи більше 300 викрадених Росією дітей.

Ордер МКС означає, що Путіна, як офіційно підозрюваного у скоєнні міжнародного злочину, можуть затримати на території будь-якої з понад 100 держав світу, які ратифікували Римський статут.

Примітно, що низка світових лідерів уже висловилися за рішення МКС, серед них – президент США Джо Байден і канцлер Німеччини Олаф Шольц.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер