Завантаження ...
banner

Бумеранг для недоокупантів: великі виплати та "захист сімей" виявилися цинічною брехнею

12368oj.png

Гучні обіцянки кремля виявились пустими словами. Окупантів все частіше почали обдурювати. Серед найпоширеніших способів - запис в дезертири та позбавлення виплат. Матері та дружини орків заметушилися. Детальні у матеріалі.

"Половину записали до СЗЧ"

В армії країни-агресора розпочалися масові затримки зарплат. Окупанти, що воюють проти України, з 52 регіонів РФ (серед яких контрактники, мобілізовані та "добровольці") та члени їхніх сімей почали говорити про "свавілля".

Так, дружина мобілізованого з Іванівської області розповіла, що її чоловік не отримував виплати з лютого, а іншим її знайомим, яких призвали, платили у кілька разів менше за обіцяне – усього по 7000-15 000 рублів на місяць (2100-4500 грн. – Ред.).

Деяким військовослужбовцям армії РФ замість 195 000 рублів (58 500 грн) на місяць на рахунки надходили набагато менші суми. Є й ті, хто вже три місяці воює безкоштовно, не отримуючи жодної копійки.

Орки жаліються на зарплату. Джерело: "Верстка"

Цікаво, що довести свою участь у війні окупантам буває проблематично, зазначає "Верстка". За словами російської правозахисниці Валентини Мельникової, у 80% звернень до її організації військовослужбовця закріплено в одній частині, а воює у складі іншої.

А щоб заощадити, в армії РФ пішли ще далі: тепер військовослужбовців масово записують як "СЗЧ" (самовільно залишили частину або місце служби). Відповідно, жодних виплат дезертирам не дозволено.

Ну, а якщо ті загинуть, теж непогано: спробуй доведи, за яких обставин це сталося. Підсумок один: виплат за загибель сім'ям окупантів також не буде.

Листування родичів російських окупантів. Джерело: "Верстка"

"Борг" виконав – усі вільні

Родичі загиблих окупантів поголовно вважають, що їм усі завдячують. А от чиновники зі свого боку втомилися від численних прохань – та й бюджет не гумовий.

Один із останніх гучних випадків стався у Володимирській області РФ. Олена Кур'якова з чоловіком живуть у селищі Уршельський і є єдиними мешканцями аварійного будинку – решту давно розселили в нове житло. Подружжю раніше пропонували два варіанти, але вони не підійшли. У першому випадку квартира була на четвертому поверсі і без ліфта, у другому – парі запропонували "віджату" квартиру, яка має законного власника, просто зв'язку з ним немає.

Син-окупант Кур'якових загинув 14 січня 2023 року. За злочини в Україні його посмертно нагородили російським "орденом мужності", після чого його мати подумала, що питання з житлом вже точно буде вирішено. Але де там.

Мати орка вимагає "компенсацію"

Коли чоловік Кур'якової поцікавився, як там справи з їхнім переселенням, голова адміністрації селища Тетяна Івлієва запропонувала, щоб сім'я сама собі купила житло, бо ось-ось отримає виплати за сина, що загинув.

Після цього спалахнув скандал. Дізнавшись про ситуацію, одні росіяни обурилися через "жадібних чиновників", інші – нахабством і жадібністю батьків окупанта.

Зрозуміло одне: з огляду на фінансову кризу в Росії найближчим часом таких випадків буде більше. І якщо раніше добровільно підписували контракт, наприклад, жителі депресивних територій, то тепер і цей стимул зник. Великі виплати в армії РФ залишилися в минулому.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер