Завантаження ...
banner

В інтересах російського диктатора – затягнути війну якомога надовше

324325.png

Кремль планує змусити Україну до капітуляції. Жодних інших сценаріїв керівництво рф не розглядає. Диктатор володимир путін усвідомлює, що у разі Перемоги України він остаточно втратить владу. Читайте у матеріалі.

На переконання авторів статті, доля путінського режиму напряму залежить від результатів війни Росії проти України. І хоча шансів на перемогу у РФ немає, поки війна триває, російський диктатор має більші шанси втримати владу. 

"Перемогти українців Росія вже точно не зможе, а після поразки в середньому половина диктаторів, за підсумками останніх десятиліть, втрачають владу. Часто для них це супроводжується і втратою життя. Натомість поки війна триває, вони в більшій безпеці, ніж навіть у мирні часи," – йдеться у статті.

Путін це чудово усвідомлює, тож робить усе, аби затягти війну якнайдовше.

Наразі, переконані автори, світ має продемонструвати Путіну очевидність можливої жорсткої поразки Росії у війні проти України. Для цього українській армії західні партнери мають надати стільки зброї, щоб вона змогла вийти на кордони 1991 року або хоча б створити серйозну загрозу для російських військ у тимчасово окупованих Криму та частинах Донецької і Луганської областей.

"Сам факт того, що Київ може повернути Крим, зробить Путіна готовим до переговорів на вигідних для України умовах. Після укладання мирного договору потрібно якнайшвидше прийняти Україну до НАТО, убезпечивши її від майбутніх посягань росіян", – переконані аналітики.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський прокоментував ордер на арешт президента РФ і відкинув компроміс із ним. Глава держави переконаний, що російський диктатор особисто відповідальний за тяжкі воєнні злочини, здійснені російськими окупантами в Україні, включно зі вбивствами цивільних, руйнуванням українських міст та сіл, насильством, катуванням та викраденням українців. Тож Україна домагатиметься, аби очільник Кремля відповів за скоєне.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер