Завантаження ...
banner

Папу Римського терміново госпіталізували до лікарні: що відомо про його стан?

87776546.png

Увечері 29 березня Папу Римського терміново госпіталізували до лікарні Джемеллі в Римі. Причиною госпіталізації називають респіраторну інфекцію. Про це повідомила італійська щоденна газета Corriere della Sera. Зазначається, що госпіталізація триватиме кілька днів. Напередодні він скаржився на труднощі з диханням, але про COVID-19 не йдеться.

Видання зазначає, що Франциск прибув до лікарні на кареті швидкої допомоги. У нього виявились проблеми з серцем та дихальна недостатність.

Згідно з повідомленням пресслужби Ватикану, Понтифік страждає від "респіраторної інфекції (за винятком інфекції Covid 19), яка вимагатиме кількох днів відповідної медичної терапії в лікарні".

Останніми днями Франциск скаржився на певні труднощі з диханням. Зокрема, Папа почав відчувати біль у грудях одразу після загальної аудієнції на площі Святого Петра, коли він уже перебував у своїй резиденції Casa Santa Marta. Його особиста медсестра Массіміліано Страппетті порадив йому звернутися до кардіологічного відділення для обстеження.

Аналізи показали респіраторну інфекцію. Хвороба вважається такою, що не викликає занепокоєння. Комп’ютерна томографія грудної клітки Понтифіка дала негативний результат, що також оцінюється медиками, як добрий знак.

Недавно 86-річний Франциск дав інтерв'ю на швейцарському телебаченні, і його запитали, як він почувається після десяти років понтифікату.

"Я старий. У мене менше фізичного опору, коліно завдає фізичного страждання, навіть якщо воно зараз добре заживає", – сказав Папа Римський.

У житті Франциска були проблеми зі здоров'ям. У віці 21 року через важку пневмонію йому видалили верхню частку правої легені. Вже у старшому віці у нього розвинувся радикуліт, а кілька років тому він пережив операцію з видалення катаракти.

Близько року Понтифік також страждає від болю в колінах, через що він змушений пересуватися в інвалідному візку або за допомогою тростини.

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер