Завантаження ...
banner

У кремлі зробили цинічну заяву щодо "СВО": будь-якими засобами досягти цілей

50.png

Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков погодився з однією з тез Заходу щодо ходу війни в Україні. Він заявив, що так звана "спеціальна військова операція" не може бути завершена шляхом "замороження конфлікту". Детальніше у матеріалі.

Такий коментар Пєсков дав пропагандистському інформаційному агентству ТАСС. Зазначимо, що раніше Білий дім також висловив негативне ставлення до такого варіанту розвитку подій.

Пєсков заявив, що Росія поділяє позицію про те, що так званий "український конфлікт" не може бути заморожений. Також він додав, що російська сторона використає всі можливі засоби для забезпечення своїх інтересів у цій війні.

"Росія солідарна", – заявив поплічник Путіна. – "Росія розглядає можливість лише завершення спеціальної військової операції: забезпечення своїх інтересів, досягнення мети, що стоять перед Росією, або за допомогою спеціальної військової операції, або іншими доступними засобами".

Карта бойових дій в Україні. Джерело: Deep State

Нагадаємо, що прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков заявляв, що події у Бєлгородській області викликають "велике занепокоєння". За його словами, "спецоперація продовжується, щоб не допускати такого надалі".

Також радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що у війні Росії проти України вже стався переломний момент. За його словами, стратегічна ціль нашої країни полягає у повній деокупації території, тоді як агресор намагається захопити хоч якийсь населений пункт.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn