Завантаження ...

"Ми дуже задоволені тим, що задовольнили всі потреби України для проведення ними наступу, коли це станеться – вирішувати їм",- Джон Кірбі

180.png

Про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі. Заяву він зробив під час брифінгу.

Також він заговорив про справедливий мир.

"Ми зосереджені на роботі з нашими українськими колегами щодо реалізації їхньої пропозиції з 10 пунктів встановлення справедливого миру. І ми побачимо, до чого це призведе", – сказав Кірбі.

За його словами, Штати хочуть допомогти Україні, щоб мирні пропозиції, незалежно від того, хто їх висунув, змогли забезпечити стійкий мир.

І це, як повідомляє Кірбі, мусить мати підтримку з боку президента України.

Крім того, він заявив, що російський президент Володимир Путін не продемонстрував "реального прагнення" завершити війну проти України встановленням справедливого миру.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в адміністрації американського президента Джо Байдена заявили, що в національній політиці держави три пріоритети. Перший із них – допомога Україні, яка протистоїть повномасштабному вторгненню Росії та готується до контрнаступу для звільнення своєї території від російської окупації.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер