Завантаження ...
banner
banner

Росіяни вкрали з готелю в Туреччині 35 кілограмів їжі (Відео)

Росіяни вкрали з готелю в Туреччині 35 кілограмів їжі (Відео) фото

Російські туристи набрали зі шведського столу понад 35 кілограмів найрізноманітнішої їжі. Співробітники готелю Туреччини були шоковані нахабством громадян Росії та їхніми поясненнями. Більше про це у матеріалі

Інцидент стався в Анталії. Очевидці зробили відео в одному з готельних номерів та виклали кадри у соцмережах.

Подробиці курйозу в турецькому готелі

Росіяни протягом тривалого часу забирали їжу зі шведського столу та відносили її до себе в номер. Загалом вони встигли накопичити у приміщенні 35 кілограмів продуктів. Їх туристи з Росії хотіли винести з готелю, однак співробітники цьому завадили.

В інтернеті з'явилося відео, на якому працівники готелю висипають на ліжко всю їжу, яку планували забрати з собою жадібні росіяни. На кадрах можна почути, як громадянка Росії виправдовується. Спочатку вона пояснила, що ці продукти їй "дали у ресторані", а потім назвала цю величезну купу продуктів "гостинцями". Після цього росіянка заявила, що нібито залишила це співробітникам готелю. А згодом жінка сказала, що ці продукти вона взяла, щоб перекусити в дорозі.

Що нам їсти у потязі? Дайте нам поїсти, ми їдемо сьогодні,
– жалілася вона.

Кількість їжі та її різноманіття вражає. Російські туристи взяли з собою сухофрукти, кілька кілограмів яблук різних сортів, снеки, цукерки, газовані напої, купу цукру, чимало пакетиків чаю та інші продукти. Також росіяни замотали у фольгу звичайне масло. А ще вони назбирали цілий пакет маленьких соусів. Окрім цього гості з країни-агресорки вкрали з турецького готелю чимало шампунів та косметики.

Росіяни вкрали у готелі продукти та шампуні: відео з соцмереж

Російські туристи часто нахабніють за кордоном

  • Нещодавно в Батумі росіяни намагалися поширювати кремлівські наративи про нібито "братні народи". Після цього туристи заявили грузинам, що Росія "звільнила" від них Абхазію.
  • Не так давно турист з Росії хамськи поводився з українками у Туреччині. Він викинув їхні речі та зайняв чужий шезлонг. Після цього фанат "русского міра" підтримав повномасштабне вторгнення своєї держави в Україну та почав хизуватися тим, що він нібито особисто вбивав українців.


 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: