Завантаження ...

ЄС оштрафував TikTok на рекордну суму: виявлені порушення щодо персональних даних дітей

cdTBX8FRGSsnhRw2xX4UzjHwAWXqZD-metaMTY5NDc5Njg2NjQ2My5qcGc=-.jpg

Європейський Союз оштрафував відеосервіс TikTok. Причиною стала обробка даних дітей. Сума штрафу становила 345 мільйонів євро.

Як повідомляє Reuters, йдеться про порушення законів про конфіденційність. Платформа вчинила низку порушень у період з 31 липня 2020 року до 31 грудня 2020 року.

Зазначається, що це перший випадок, коли TikTok отримав догану від провідного регулятора ЄС.

У той же час представники платформи заявили, що не згодні з цим рішенням. Особливо їх обурив розмір штрафу.

У компанії також заявили, що більша частина критики не є актуальною в результаті заходів, введених до початку розслідування у вересні 2021 року.

"Порушення TikTok включали те, що у 2020 році облікові записи користувачів віком до 16 років були встановлені як "публічні" за замовчуванням і що TikTok не перевіряв, чи дійсно користувач був батьком або опікуном дитини, коли він був пов'язаний через "сімейне з'єднання" , – заявив регулятор.

Як відомо, TikTok додав функцію жорсткішого батьківського контролю у листопаді 2020 року.

Проте, тепер у компанії заявили, що планують і надалі оновлювати свої матеріали щодо конфіденційності, щоб зробити різницю між загальнодоступними та приватними обліковими записами чіткішими.

На це TikTok має три місяці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні не планують забороняти TikTok. Хоча у Мінцифрі й стежать за подібними тенденціями в інших країнах.


Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер