Завантаження ...

Україна вийшла до фінальної частини Євро-2016

Відео голів. Фото.

Збірна України вперше в історії вийшла до фінальної частини чемпіонату Європи з плей-офф, зігравши у Мариборі внічию зі Словенією з рахунком 1:1. Про це повідомляє УНІАН.

Словенці зуміли відкрити рахунок вже на 10-й хвилині гри і до кінця тримали в напрузі суперника і ситуацію на полі. І лише на 8-й доданій арбітром хвилині до основного часу гри гості скористалися позиційною помилкою суперника, вийшли втрьох на голкіпера і вирішального удару завдавав Андрій Ярмоленко, зрівнявши рахунок.

Збірна України виступить на чемпіонаті Європи у Франції, який відбудеться з 10 червня по 10 липня 2016 року.

Згідно з регламентом змагань, 24 команди будуть розбиті на груповому етапі на 6 груп по 4 збірні. У плей-офф, 1/8 фіналу вийдуть по 2 найкращі команди з кожної групи, плюс чотири найкращі з тих, що посіли третє місця.

Жеребкування Євро-2016 відбудеться 12 грудня в Парижі.