Завантаження ...
banner
banner

Італія закликає Євросоюз створити спільну армію: подробиці

Італія закликає Євросоюз створити спільну армію: подробиці фото

Очільник МЗС Італії Антоніо Таяні заявив, що Європейський Союз повинен сформувати власну об'єднану армію, яка могла б відігравати роль у підтримці миру і запобіганні конфліктам. 

Про це повідомляє Reuters. 

За його словами, тісніша європейська співпраця у сфері оборони є пріоритетом для очолюваної ним партії Forza Italia.

"Якщо ми хочемо бути миротворцями у світі, нам потрібна європейська армія. І це фундаментальна передумова для того, щоб мати ефективну європейську зовнішню політику. У світі з такими потужними гравцями, як США, Китай, Індія, Росія, з кризами від Близького Сходу до Індо-Тихоокеанського регіону, громадяни Італії, Німеччини, Франції чи Словенії можуть бути захищені лише тим, що вже існує, а саме Європейським Союзом", - заявив він.

Таяні також заявив, що ЄС, який складається з 27 країн, повинен впорядкувати своє керівництво і мати єдиного президента, а не нинішню структуру, яка складається з президента Європейської ради та президента Європейської комісії.

Очільник МЗС Італії зауважив, що європейська оборонна співпраця піднялася на політичний порядок денний після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Однак зусилля були більше зосереджені на розширенні НАТО, коли Фінляндія, яка є членом ЄС, приєдналася до альянсу минулого року, а Швеція також збирається стати членом.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі