Завантаження ...
banner
banner

Відомий український стартап отримав $2,6 млн інвестицій і потрапив в престижну програму Y Combinator

Один з найвідоміших українських стартапів Petcube, який займається продажем гаджетів для домашніх тварин, залучив нові інвестиції на розвиток у розмірі $2,6 млн.


Один з найвідоміших українських стартапів Petcube, який займається продажем гаджетів для домашніх тварин, залучив нові інвестиції на розвиток у розмірі $2,6 млн.

Як повідомляє Ain.ua, інвесторами стали Almaz Capital і AVentures Capital, які вже вкладали в компанію. Крім того, Petcube потрапив у програму бізнес-інкубатора Y Combinator в якості резидентів.
 
Відзначається, що отримані кошти компанія витратить на розвиток дистрибуції по всьому світу і подальшу розробку продукту, а також розширення команди.
 
Буде розширюватися і команда київського офісу.
 
"З отриманими інвестиціями, участю у престижній програмі Y Combinator та винятковими талантами в команді, у нас попереду надзвичайний шлях", - розповів CEO Petcube Ярослав Ажнюк.

Раніше Petcube вже вдалося залучити інвестиції в розмірі $1,1 млн.
 
Ідея Petcube зародилася, коли киянину Олександру Нескіну не було з ким залишити вдома собаку Роккі.
 
За 2013 рік команда зуміла створити прототип робота, який грає з вихованцями лазерною указкою, стрім відео з ними на смартфон і взагалі всіляко радує власників вихованців. У тому ж році проект поставив рекорд на Kickstarter, а в 2014 стартап оголосив про відправлення першої партії готових девайсів.

Y Combinator - венчурний фонд, заснований у березні 2005 року. Фонд проводить два тримісячних цикли фінансування на рік, протягом яких допомагає засновникам стартапів знайти інвесторів, а також інвестують до $120 тисяч взамін на 7% від компанії.

За матеріалами "Новое время"
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: